Liitumine

Kes peavad rehvide tootjavastutusorganisatsiooniga liituma?

Laiendatud tootjavastutuse põhimõtte kohaselt peavad tootjad tagama, et nende poolt turule toodud probleemtootest tekkivate jäätmete kogumine, taaskasutamine, korduvkasutamine või kõrvaldamine on organiseeritud vastavalt kehtestatud nõuetele. See tähendab, et endale sobiva organisatsiooniga peavad koostööd tegema enamik siinsel turul tegutsevatest ettevõtetest, et tagada vanarehvide jätkusuutlik ümbertöötlus ja uuele ringile suunamine.

Kuidas liituda

  1. Tootjavastutusorganisatsiooniga Estonian Tire Recycling MTÜ(ETR) saate liituda klikkides allolevale lingile ning täidate avalduse.
  2. Avalduse kätte saamisel saadame Teile lepingu ning peale allkirjastamist teeme Riikliku Probleemtoote Registri(PROTO) registreeringu.
  3. Edaspidi ootame Teie ettevõttelt kord kvartalis aruannet maale toodud rehvikoguste kohta ning selle baasilt väljastame arve. Saadud andmed edastab ETR otse PROTO-le.
  4. Vanasid rehve saab Teie ettevõte ning Teie ettevõtte kliendid ära tuua meie kogumisvõrku.
Küsimuste korral võtke ühendust siin
Täida avaldus

4 põhjust meiega liitumiseks

Map marker icon
Suurepärane
klienditugi

Pakume suurepärast kliendituge, et tagada teie rahulolu igal sammul ning aidata lahendada kõik võimalikud küsimused ja mured.

A plant with two leaves on a hand icon
Keskonnasõbralik
ümbertöötlus

Oleme pühendunud keskkonnasõbralikele ümbertöötlemispraktikatele, tagades, et rehvid suunatakse uuele ringile minimeerides keskkonnamõju.

Paper and pencil icon
Läbipaistev
tarneahel

Meie tarneahel on läbipaistev, võimaldades jälgimist igal sammul – alates kogumisest kuni taaskasutamiseni välja.

Badge with checkmark icon
Lihtne
aruandlus

Meie aruandlussüsteem on loodud lihtsaks ja probleemivabaks, lihtsustades vajalike dokumentide esitamist, eemaldades protsessist ebamõistliku ajakulu.

Drawing of a car tyre

Keskonnasõbralik ja läbipaistev rehvide käitlus

Seni on Eesti vanarehvidega tegeletud kui probleemi, mitte võimalusega. Meie missiooniks on seda olukorda muuta, andes vanarehvidele päriselt võimaluse uuesti särada, mitte lihtsalt loodust reostada. Oleme üheskoos oma partneritega pannud aluse uudsele ja innovaatilisele ümbertöötlusprotsessile, mis võimaldab vanarehvid päriselt millekski väärtuslikuks muuta. Kasutades tipptasemel tehnoloogiaid ja aastakümnete pikkust kogemust, saavad vanad rehvid toormaterjaliks, mida on võimalik ära kasutada erinevates tööstusvaldkondades ja terve Eesti poolt igapäevaselt kasutatavate toodete loomiseks.
Loe edasi

Hinnakiri

Sõiduauto-, maasturi- ja kaubikurehvid (M1, N1) 120.00 €/t (+KM)
Veoauto- ja bussirehvid (M2, M3, N2, N3) 120.00 €/t (+KM)
Traktorite ja liikurmasinate rehvid
(läbimõõduga kuni 1150 mm, laiusega kuni 500 mm ning kaaluga kuni 60 kg)
120.00 €/t (+KM)
Eriotstarbeliste mootorsõidukite rehvid (läbimõõduga üle 1150 mm) 200.00 €/t (+KM)
Muud rehvid (jalgratta ja mootorratta rehvid, ATV rehvid, jt) 120.00 €/t (+KM)